2021-10-08

«Веселі старти» у Слов’янську

7 жовтня на базі КПНЗ «Міська КДЮСШ» Слов’янська відбувся міський етап Всеукраїнських змагань «Веселі старти» серед учнів 2011 року народження закладів загальної середньої освіти.

За звання кращих боролися 11 команд – ЗОШ №1, №5, №6, №8, №9, №10, ЗЗСО №14, №15, №17, №18, №20. Кожна з них складалася з 10 учнів: 5 хлопців та 5 дівчат.

Через карантинні обмеження захід провели в новому форматі: у спортивній залі одночасно могли знаходитися лише дві команди, які змагалися згідно затвердженого графіку та певного часового інтервалу.

У 4 комплексних естафетах – «Швидкість з м’ячем», «Ловкий м’яч», «Флорбол» та «Стрітбол» – школярі демонстрували свої кращі якості в швидкості та спритності, а також вміння і навички виконувати стрибки через скакалку, перекид вперед та вправи з м’ячами.

У підсумку, перемогу святкувала команда ЗОШ №18, яка і буде представляти Слов’янську міську територіальну громаду на обласному етапі. Друге місце розділили команди ЗОШ №8 та ЗОШ №5, а третіми стали учні ЗОШ №20.

Слов’янський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» відзначив переможців і призерів змагань грамотами та подарунками.

Поділитись