2024-03-08

Відкриті волейбольні змагання Донецької територіальної організації ВФСТ «Колос» зібрали 9 команд

2-3 березня в місті Берегове Закарпатської області відбувся відкритий чемпіонат ГО “Донецька територіальна організація Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос»” з волейболу серед команд чоловіків сільських, селищних громад.

У змаганнях взяли участь 9 колективів, загалом – 108 спортсменів. Донеччину представили: команда Іллінівської громади, команда села Софіївка Дружківської громади та збірна переселенців. Їхніми суперниками на майданчику стали волейболісти з шести населених пунктів Закарпаття: Берегове, Мукачево, Іршава, Батьово, Тячів і Добрянське.

За підсумками цікавої та непоступливої боротьби перемогу здобули спортсмени Іллінівської громади Донецької області. Друге місце посіла команда з Мукачева, третє місце – команда з Берегового.

Переможців і призерів чемпіонату нагородили кубками, медалями та грамотами від організаторів.