2018-10-21

Відкритий Кубок Торецька з баскетболу серед чоловічих команд, присвячений Дню захисника України

12-14 жовтня у м. Торецьк, на базі опорного закладу «Торецька загальноосвітня школа №6», відбувся відкритий Кубок Торецька з баскетболу серед чоловічих команд, присвячений Дню захисника України.

У змаганнях взяли участь команди «Хімік – Інкор і Ко», БК «Соледар» (ДП «Артемсіль»), «Коксохімік» (ПАТ «Авдіївський коксохімзавод»), команда шахти імені Святої Матрони Московської.

У фінальній грі за перше місце зійшлися «Хімік – Інкор і Ко» та  «Коксохімік» (ПАТ «Авдіївський коксохімзавод»).  Гра тримала у напруженні усіх присутніх вболівальників від першої до останньої хвилини. Ситуація змінювалась практично щохвилини – після кожного влучного кидка то одна, то інша команда виходила вперед. Все ж таки фортуна посміхнулася команді «Коксохімік» (ПАТ «Авдіївський коксохімзавод»), влучний кидок якої на останніх секундах гри приніс їй перемогу.

Що ж стосується гри за друге-третє місця, в якій зійшлись команди «Хімік  – Інкор і Ко» та  БК «Соледар» (ДП «Артемсіль»), то тут сценарій гри був трішки інший. Команда «Хімік  – Інкор і Ко» одразу захопила ініціативу та повела в рахунку з відчутною перевагою. Тільки в кінці гри команда БК «Соледар» (ДП «Артемсіль») зробила очковий ривок, який тільки зменшив відставання до п’яти очок, хоча сама гра за цікавістю там напруженістю нічим не поступалась першій.

У підсумку перемогла команда «Коксохімік» (ПАТ «Авдіївський коксохімзавод»), друге місце посіла команда «Хімік  – Інкор і Ко», третє місце – команда БК «Соледар» (ДП «Артемсіль»).

 

Поділитись