2023-08-30

Відкритий чемпіонат Донецької області з кінного спорту (подолання перешкод) присвятили Дню Незалежності України

З 24 по 26 серпня в місті Дніпро на базі кінно-спортивного клубу «Klimenko Stаble» відбувся відкритий чемпіонат Донецької області з подолання перешкод, присвячений Дню Незалежності України.

Учасниками змагань стали понад 130 спортивних пар (вершник – кінь) із Донецької, Дніпропетровської, Сумської, Харківської, Полтавської, Одеської, Рівненської, Запорізької та Київської областей.

Донеччину на чемпіонаті представили вихованці Обласної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи з кінного спорту, сучасного п’ятиборства та триатлону, які попри складні умови підготовки змогли скласти гідну конкуренцію суперникам.

Найкращі результати для Донецької області показали дві спортсменки в категорії «Діти». Лілія Красатюк виграла змагання в подоланні перешкод висотою 50 см. Також вона стала четвертою в подоланні перешкод висотою 60 см, де перше місце посіла Карина Чиж.