2018-10-01

Відкритий Олімпійський урок у Донецькій області прийняв Маріуполь

29 вересня в Маріуполі на спорткомплексі «Аляска» відбувся спортивно-виховний захід Відкритий Олімпійський урок, який має на меті пропаганду здорового способу життя та поширення ідей олімпізму.

У привітальному слові до учасників голова Відділення НОК України в Донецькій області Віктор Ремський наголосив, що регулярні заняття руховою активністю надають величезне загартування на майбутній життєвий шлях, а тим, хто обирає спорт, як професію, побажав обов’язково досягти поставлених цілей. Також до присутніх з вітаннями звернулись начальник управління молоді та спорту Маріупольської міської ради Олексій Казанцев, чемпіонка світу з ушу Ганна Терещенко, бронзовий призер чемпіонату Європи зі стрибків у воду Станіслав Оліферчик та володар Кубку Європи з вітрильного спорту Іван Жукалін.

Після урочистого відкриття та олімпійської руханки від Ганни Терещенко всі бажаючі могли ознайомитись з різноманітними локаціями з видів спорту, поспілкуватись з чемпіонами та продемонструвати власні можливості. Скелелазіння, бокс, тхеквондо ВТФ, дзюдо, боротьба греко-римська, фехтування, ушу, змішані єдиноборства (ММА), таїландський бокс, автоспорт, а також вікторини на олімпійську тематику, олімпійський квест «Обирай спорт» – кожен міг обрати заняття до душі.

На завершення заходу діти отримали подарунки від Національного олімпійського комітету України та Відділення НОК України в Донецькій області. За даними організаторів, усього свято охопило 1150 учасників.

Поділитись