2019-03-22

Виконком Відділення НОК України в Донецькій області підбив підсумки 2018 року та окреслив пріоритети діяльності в 2019 році

21 березня в місті Краматорськ, в офісі Відділення НОК України в Донецькій області («Авангард-хол» стадіону «Прапор»), відбулось засідання виконавчого комітету Відділення НОК України в Донецькій області.

Голова Відділення НОК України в Донецькій області Віктор Ремський зазначив, що в умовах децентралізації влади на місцеві осередки НОК України покладаються функції головних координаторів розвитку олімпійського руху в регіоні. При проведення заходів з популяризації олімпійських цінностей та здорового способу життя необхідно збільшувати кількість учасників, особливо молоді та школярів, покращувати зміст та якість заходів, забезпечувати їх привабливість для партнерів та спонсорів. Надання підтримки у підготовці провідних спортсменів, створення сприятливих умов щодо матеріального та соціального забезпечення також є одним з пріоритетних напрямків діяльності Відділення.

На засіданні виконкому розглянуто і ухвалено низку рішень порядку денного.

  1. Про підсумки діяльності Відділення НОК України в Донецькій області за 2018 рік.
  2. Про затвердження кошторису, фактичних грошових доходів та витрат Відділення НОК України в Донецькій області за 2018 рік.
  3. Про затвердження бюджету Відділення НОК України в Донецькій області на 2019 рік.
  4. Про організацію та проведення Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя» та інших програмних заходів НОК України на 2019 рік в Донецькій області.
  5. Про Програму розвитку олімпійського руху в Україні на період 2019-2022 роки.

Поділитись