2021-07-19

Вітаємо з Днем тренера України!

Сьогодні, 19 липня 2021 року, вперше в історії України офіційно відзначається професійне свято – День тренера, відповідно до Указу Президента України №263/2021 від 24.06.2021. Дата святкування обрана невипадково: 25 років тому, 19 липня 1996-го відбувся день відкриття Ігор XXVI Олімпіади, коли Україна вперше взяла участь у такому масштабному міжнародному змаганні, як незалежна держава та виступила самостійною олімпійською командою.

Дорогі тренери!

Від імені всієї олімпійської родини Донеччини вітаємо вас із цим історичним моментом!

Низький уклін кожному з вас за важку, але дуже важливу працю, спрямовану на виховання нових чемпіонів, плекання сильних духом людей!

Це свято тренерів наших дітей, які допомагають розкриватися спортивним талантам, ростять у них цілеспрямованість і віру в перемогу. Це свято особистих наставників провідних спортсменів, у кожному успіху яких є вагомий внесок тренера.

Шановні тренери, бажаємо вам, щоб фізична культура та спорт були вашими союзниками на все життя, приносили вам радість і енергію, відчуття вічної молодості! Нехай доля буде щедрою на нові звершення та яскраві перемоги!

 

Голова Відділення НОК України в Донецькій області

Віктор Ремський

Поділитись