2021-09-02

Владислав Голованов – віцечемпіон Європи з важкої атлетики U15

З 20 по 27 серпня у місті Цеханув (Польща) відбувся чемпіонат Європи з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 15 років. У змаганнях взяли участь три спортсмени з Донецької області.

Кращий результат серед важкоатлетів Донеччини продемонстрував Владислав Голованов (м. Бахмут/Білозерське, Донецький обласний спеціалізований фаховий коледж спортивного профілю ім. С.Бубки/ОСДЮСШОР, тренер-викладач – Ігор Обухов).

Наш представник у ваговій категорії понад 102 кг посідав після першої вправи п’яте місце (104 кг), а у поштовху переміг трьох конкурентів та здобув дві срібні медалі: за поштовх (142 кг) та суму двоборства (246 кг).

У ваговій категорії до 96 кг Даниїл Красюк (м. Дружківка, ОСДЮСШОР) посів сьоме місце з результатом у сумі двоборства 234 кг (100 кг + 134 кг).

У ваговій категорії до 67 кг Артем Дяговець (м. Волноваха, ОСДЮСШОР) посів п’яте місце з результатом у сумі двоборства 219 кг (99 кг + 120 кг).