2020-01-27

Владислав Євтушенко здобув «бронзу» на XXV міжнародному турнірі з греко-римської боротьби пам’яті Євгена Трухіна

24-25 січня в Запоріжжі відбувся 25-й міжнародний турнір з греко-римської боротьби серед юніорів, присвячений пам’яті майстра спорту Євгена Трухіна.

Сучасний Палац спорту «Юність» зібрав понад 200 спортсменів із України, Білорусі, Вірменії, Ізраїлю, Молдови, Польщі.

Від Донецької області на п’єдестал пошани за підсумками змагань піднявся представник міста Краматорськ  Владислав Євтушенко, вихованець ДЮСШ №1 Краматорської міської ради, спортсмен школи вищої спортивної майстерності регіону (тренер Олег Євтушенко).

Владислав продемонстрував гідну боротьбу у ваговій категорії до 67 кг, здобувши перемоги над спортсменами з Ізраїлю, Харківської області та Києва, поступившись лише переможцю – Георгію Фрікацелу з Молдови.