2021-03-30

Волейболісти і волейболістки Донеччини – переможці першого туру чемпіонату України «Дитяча ліга»

З 17 по 20 березня у місті Харків відбулись змагання першого туру чемпіонату України з волейболу «Дитяча ліга» серед дівчат, а 22-25 березня – серед юнаків (2006 р.н.).

У турнірі беруть участь 17 юнацьких та 17 дівочих команд з різних регіонів країни. Відповідно до регламенту змагань, до другого туру чемпіонату виходять по дві кращі команди підгруп, які набрали найбільшу кількість очок.

До складу збірних команд Донецької області, які тренують Олена та Дмитро Дробітьки, увійшли вихованці КЗ «Донецький обласний спеціалізований коледж спортивного профілю ім. С.Бубки» і КПНЗСП «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа №1 Бахмутської міської ради».

Команди юнаків і дівчат Донеччини стали переможцями у своїх підгрупах та вийшли до другого туру чемпіонату.

Юнацька збірна обіграла команди Сум, Полтави, Запоріжжя з однаковим рахунком – 3:0, а команду Харкова – з рахунком 2:1. Дівчата вибороли перше місце, перегравши з рахунком 3:0 команди Запоріжжя, Одеси та Харкова.

Успішний виступ збірних команд Донецької області з волейболу став найкращим подарунком до Дня народження тренера Олени Дробітько.