2017-11-16

Волейбольний Кубок Західного Донбасу: прем’єра в Першотравенську

11-12 листопада у місті Першотравенськ (Дніпропетровська область) відбувся перший відкритий міський турнір з волейболу на Кубок Західного Донбасу. У спортзалах ДЮСШ «Шахтар» і гірничого ліцею позмагались 15 команд Дніпропетровської і Донецької областей. Переможцями і призерами змагань стали чоловічі команди з Покровська і Вуледара.

У змаганнях взяли участь 15 команд з Дніпра, Кам’янського, Павлограда, Вугледара, Авдіївки, Краматорська, Покровська, Першотравенська та Синельниківського району.

-Участників турніру привітали міський голова Оксана Вінницька, голова Асоціації ветеранів спорту Дніпропетровської області Геннадій Грозицький, голова Першотравенської федерації волейболу Володимир Сябро. Серед почесних гостей також був директор спортивного комплексу «Ювілейний» Анатолій Перелигін. Спортсменам та вболівальникам побажали найкращих вражень, цікавої гри та перемог.

За результатами турніру з волейболу на Кубок Західного Донбасу серед чоловіків у віковій категорії «50+» перше місце виборола команда Кам’янського, друге місце у команди з Вугледара. Третє місце посіла команда Першотравенська.

У віковій категорії «60+» перемогла команда Павлограда, друге місце у команди Покровська, третє – у першотравенців. Серед жінок кращою стала команда з Кам’янського, другий результат у команди з Дніпра, третій – у жіночої збірної Синельниківського району.

Молодіжні команди волейболістів також продемонстрували високий клас підготовки. Перше місце у команди міста Покровськ, друге – у першотравенських юнаків, а третє – у команди з Вугледара.

Переможців нагороджено кубками, медалями та грамотами.