2018-04-15

Всесвітній день здоров’я у Слов’янську

6 квітня у Слов’янську відзначили Всесвітній день здоров’я загальноміською флешмоб-зарядкою.

Щорічно, починаючи з 1950 року, 7 квітня відзначається Всесвітній день здоров’я. Слід відзначити, що тема Всесвітнього дня здоров’я 2018 року – «Загальне охоплення послугами охорони здоров’я: для всіх і всюди», а гасло – «Здоров’я для всіх».

Сонячним ранком 6 квітня учнівська та студентська молодь Слов’янська разом зі своїми викладачами та педагогами приєдналися  до загальноміської флешмоб-зарядки.

На спортивних майданчиках загальноосвітніх, професійно-технічних та вищих навчальних закладів міста майже одночасно проведено масові енергійні розминки з цікавими вправами та завданнями. Так, одні робили вправи виключно з почерговістю повторів 22 рази, інші додали для зацікавленості силових вправ, а дехто запросив до себе місцевих аніматорів.

Світовий спортивний рух сьогодні – один з найпотужніших та масових міжнародних рухів, адже спорт на всіх його рівнях – універсальний механізм для самореалізації людини, для її самовираження та розвитку.

Віддл у справах сім’ї, молоді, фізичної культури і спорту та КЗ «Слов’янський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» висловили подяку всім навчальним закладам міста, які взяли активну участь у загальноміській флешмоб-зарядці з нагоди Всесвітнього дня здоров’я та запросили всіх долучитись до занять фізичною культурою і спортом.

Організатори флешмобу сподіваються, що фізична культура і спорт та здоровий спосіб життя займуть в свідомості кожного з нас особливе місце і згодом стануть повсякденним і приємним заняттям.

Поділитись