2018-05-03

Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура») у Селидовому

27 квітня у Селидовому відбувся І етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). У заході взяли участь 11 загонів, сформованих з представників загальноосвітніх шкіл Селидівської міської ради.

За Положенням про Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») загони сформовано з джур козацьких застав, що створені у навчальних закладах, з метою виховання у юнаків та дівчат глибоких національно-патріотичних переконань, підготовки молоді до творчої праці, до військової служби та захисту своєї Батьківщини, залучення школярів до оборонно-масової та військово-спортивної патріотичної роботи.

Довгоочікуваний захід на стадіоні Дитячо-юнацької спортивної школи м. Селидове та розпочався з урочистої лінійки. До учасників змагань звернулись почесні гості та члени журі.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Заступник Селидівського міського голови Яна Передрій привітала присутніх та зазначила, що ця надзвичайно цікава гра проводиться вже не перший рік, і з кожним роком вона набуває ще більшої популярності. Вона побажала всім бути такими ж активними, кмітливими, спритними та хоробрими, впевненими у власних силах, налаштованими на перемогу. Також до старшокласників звернувся голова журі, начальник 63-ої Державної пожежно-рятувальної частини Володимир Черкашин. Він побажав усім духовного і фізичного духу, успіхів і перемог.

Гра пройшла у кілька етапів. Першим етапом був «Впоряд», на якому члени команди представили свої загони, а також показали навички стройової підготовки. Другим етапом став конкурс «Ватра». Кожен рій у повному складі (6 хлопців та 2 дівчини) представляв свій творчо-мистецький звіт. Театралізоване дійство мало відповідати темам Української революції 1917-1921 років, українського козацтва, сучасної історії, видатних особистостей визвольних змагань за українську соборну державність тощо. В інших конкурсах учасники продемонстрували свою фізичну та військову підготовку, взявши участь у спортивних змаганнях. Кожен навчальний заклад продемонстрував навички таборування, розбивши козацькі курені.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

За загальною кількістю балів переможцем міського етапу гри «Сокіл» («Джура») перші п’ять місць розподілились таким чином:

1місце – Селидівська ЗОШ №1;

2 місце – Селидівська ЗОШ №6;

3 місце – Селидівська загальноосвітня гімназія;

4 місце – Гірницька загальноосвітня школа №18;

5 місце – Селидівська ЗОШ №2.

Всіх учасників змагань нагороджено грамотами відділу освіти, а також солодкими подарунками від Селидівської міської ради.

Поділитись