2018-06-02

Всеукраїнський забіг «Зелена миля 2018» у Краматорську

Перший літній день порадував мешканців Донецької області сонячною погодою. Навіть вона сприяла чудовому проведенню Всеукраїнського забігу «Зелена миля 2018», який за участю студентів закладів вищої освіти та всіх бажаючих відбувся 1 червня на центральних вулицях міст, селищ, стадіонах, у паркових зонах по всій країні.

Мета заходу: популяризація фізичної культури та спорту, підвищення рухової активності та зміцнення здоров’я, залучення студентської молоді до регулярних занять фізичною культурою та спортом, пропаганда охорони навколишнього середовища засобами фізичної культури і спорту.

Місцем проведення обласного забігу «Зелена миля 2018», організованого Донецьким обласним відділенням (філією) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, департаментом сім’ї, молоді та спорту Донецької облдержадміністрації, Відділенням НОК України в Донецькій області, став краматорський парк «Ювілейний».

П’ять закладів вищої освіти ІІІ-ІV рівнів акредитації взяли учать у забігу: Донбаська державна машинобудівна академія (ДДМА), Донбаський державний педагогічний університет (ДДПУ), Донбаська національна академія будівництва і архітектури (ДонНАБА), Донбаський інститут техніки і менеджменту (ДІТМ), Донецький національний медичний університет (ДНМУ).

Здолати дистанцію довжиною 1 миля (1609 м) забажали і школярі навчальних закладів міста, найменшому з яких було сім років. Гарним прикладом для вихованців виявився забіг найстаршого учасника – викладача Донбаського інституту техніки і менеджменту, засновника і тренера Школи спортивних єдиноборств Олександра Саливона (1964 р.н.).

З вітальним словом до всіх присутніх на початку заходу звернулися директор департаменту сім’ї, молоді та спорту Донецької облдержадміністрації, перший заступник голови відділення НОК України в Донецькій області Володимир Мицик та начальник Донецького обласного відділення (філії) КФВС МОН України Ігор Нестеренко. Вони привітали студентів та школярів, розповіли про мету заходу та побажали успіхів на спортивному шляху.

Головна суддівська колегія, медичний працівник та викладачі уважно слідкували за учасниками. Гучними оплесками на фініші організатори зустрічали переможців, які продемонстрували справжній спортивний характер.

Серед дівчат кращими стали: 1 місце – Галина Коритіна (ДНМУ), 2 місце – Дар’я Коваленко (ДДПУ), 3 місце – Сніжана Скидоренко (ДДПУ). До трійки найспритніших серед юнаків увійшли Олексій Бармак (ДДМА), Єлисей Околовський (ДонНАБА) та Олексій Стародубцев (ДДМА), що посіли з першого по третє місця відповідно. У категорії «Діти» першим був Назар Марченков, другим Максим Герасимчук, третім – Ілля Вінник.

Гарним закінченням обласного спортивного заходу «Зелена миля 2018» стало нагородження учасників, які першими прийшли до фінішу, грамотами, медалями і спортивними призами від організаторів. Провів його відповідальний секретар Відділення НОК України в Донецькій області Дмитро Подопригора.

Поділитись