2022-06-09

Вихованки синхронного плавання Донеччини стали учасницями #OlympicLab у Хмельницькому

Освітній проєкт Національного олімпійського комітету України #OlympicLab завітав до басейну Спортивно-культурного центру «Плоскирів» міста Хмельницький. Тут за ініціативи місцевого осередку було реалізовано напрямок проєкту «Розвиток/добробут – пізнай себе».

Про те, як розвиваються водні види спорту в різних регіонах України, юним учасникам заходу розповіли перший заступник голови відділення НОК у Хмельницькій області Віктор Флентін та Марія Панова –   тренер-викладач Обласної дитячо-юнацької спортивної школи з плавання та синхронного плавання Донецької обласної організації ФСТ «Україна» з міста Краматорськ. Разом із наставницею до дітлахів завітали вихованки школи, чемпіонки України з артистичного плавання вікової групи до 10 років Єлизавета Цюх та Віра Павленко, які в дуеті виступили с яскравим номером: www.facebook.com/nocdnua/videos/1369449503560508.

Після розминки близько тридцяти маленьких спортсменів, проявивши сміливість та завзятість, зголосилися випробувати свої сили на дистанції 50 м вільним стилем чи на спині.

Усі учасники заходу отримали пам’ятні подарунки з логотипом #OlympicLab. Переможці та призери були нагороджені також дипломами й медалями відповідних ступенів від СКЦ «Плоскирів». Захід завершився спільним фото з Державним прапором України та прапором НОК на знак єдності та підтримки тих, хто мужньо веде боротьбу з російським агресором.

Поділитись