2020-06-10

Визначено переможців конкурсу «Спорт – моє покликання!»

Завершився конкурс фотоколажів «Спорт – моє покликання!», який у соціальній мережі Facebook проводився Відділенням Національного олімпійського комітету України в Донецькій області спільно з Донецьким обласним відділенням Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України та кафедрою фізичного виховання і спорту Донбаської державної машинобудівної академії.

Цього разу цільовою аудиторією стали тренери з видів спорту, викладачі та вчителі фізичного виховання навчальних закладів. Згідно умов конкурсу, кожен бажаючий міг зробити фотоколаж, який презентує власну спортивну діяльність, досягнення вихованців та мотивацію займатись улюбленою справою, додати опис, і надати роботу до оргкомітету. Дякуємо всім учасникам – було цікаво почути та побачити роботи людей, які люблять спорт та живуть ним!

На адресу організаторів надійшло майже 180 робіт, і серед них програма random.org обрала трійку переможців:

– Жук Вікторія – вчитель фізичної культури Новогригорівської ЗОШ І-ІІ ступенів філії опорного закладу КЗ «Нікольська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ім. Якименка А.Д. Нікольської районної ради Донецької області»;

– Башкіров Дмитро – вчитель фізичного виховання ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 10 ВЦА міста Торецьк Донецької області;

– Онішкевич Оксана – вчитель фізичної культури комунального закладу «Маріупольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №56 Маріупольської міської ради Донецької області».

Переможці вже скоро отримають свої призи. Тим часом спортивне життя на карантині триває – будьте активними та долучайтеся до нових конкурсів!

Поділитись