2020-06-23

Визначено переможців конкурсу «Я починаю своє спортивне життя!»

Завершився конкурс фотоколажів «Я починаю своє спортивне життя!», який проводився в соціальній мережі Facebook Донецьким обласним відділенням (філією) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України спільно з Відділенням Національного олімпійського комітету України в Донецькій області.

Згідно умов конкурсу кожен бажаючий – серед дітей дошкільного та молодшого шкільного віку – міг зробити фотоколаж, що показував початок особистого спортивного життя (перші тренування, перші змагання, свої досягнення і т.п.), і надіслати роботу до оргкомітету. Також потрібно було додати опис і розповісти, про що фотоколаж.

Дякуємо всім учасникам за активність та креативність! Нам приємно, що до конкурсу долучилися як діти, що вже відносно давно в спорті, так і діти, які роблять перші кроки на цьому шляху.

На адресу організаторів надійшло понад 270 робіт, серед яких за допомогою програми random.org обрано трійку переможців:

– Невмирич Макар, 8 років (місто Краматорськ)

– Бохан Дмитро, 10 рокiв (місто Мирноград)

– Деканенко Микита, 9 років (місто Торецьк)

Переможці найближчим часом отримають свої подарунки від Відділення НОК України в Донецькій області та Донецького обласного відділення КФВС МОН України. Тим часом спортивне життя на карантині триває – будьте активними, слідкуйте за новинами та долучайтеся до наступних конкурсів!

Поділитись