2020-12-21

Визначено переможців онлайн-конкурсу малюнків «Спорт – це круто!»

Завершився онлайн-конкурс дитячих малюнків «Спорт – це круто!», який проводився в соціальній мережі Facebook Відділенням НОК України в Донецькій області за сприяння Донецького обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України та був присвячений 30-річчю створення Національного олімпійського комітету України.

До участі в конкурсі запрошувались усі небайдужі до спорту. Згідно умов, потрібно було зробити малюнок на спортивну тематику, бажано зі свого виду спорту, вказати в ньому гасло «Спорт – це круто!» і надати роботу до оргкомітету.

Усього на адресу організаторів надійшло майже 200 малюнків, серед яких дуже багато цікавих, гарних та яскравих. Нам приємно, що участь у конкурсі взяли не тільки представники Донеччини, а й інших регіонів України!

Особливо активними виявилися діти з міст Новогродівка, Покровськ, Добропілля, Білозерське, селищ Керменчик і Новодонецьке.

Програмою Random.org визначилася трійка переможців:

– Маргарита Арутюнова (9 років), учениця 4 класу Гірницької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 17;
– Оксана Орловська (9 років), учениця 3 класу Покровської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 9;
– Софія Соколік (10 років), учениця 5 класу Новогродівського закладу загальної середньої освіти I-II ступенів № 9.

Уже найближчим часом переможці отримають свої подарунки від регіонального відділення НОК України.

Тим часом спортивне життя на карантині триває. Будьте активними, долучайтеся до нашої сторінки в Facebook та беріть участь у нових конкурсах! Адже за кілька днів на вас чекає новий цікавий розіграш подарунку!

Поділитись