2018-03-19

Визначились переможці чемпіонату області з регбіліг серед юнаків

17-18 березня в місті Покровську на ігровому полі зі штучним покриттям ЗОШ № 9 пройшов чемпіонат Донецької області з регбіліг серед юнаків. Регбіліг (регбі-13) є неолімпійським різновидом регбі, відмінна риса гри якого полягає в рахунку захватів – атака триває до 6-го захвату, після чого м’яч переходить до суперника.

У змаганнях взяли участь 7 команд з Покровська і Селидового. На параді відкриття спортсменів привітали начальник управління сім’ї, молоді та спорту Покровської міської ради Леонід Михалко і заступник директора обласного центру фізкультурно-оздоровчої роботи Тетяна Малієва.

Незважаючи на несприятливі погодні умови, ігри видалися досить наполегливими і видовищними. У підсумку, перші місця в своїх вікових групах посіли: серед юнаків до 19 і до 12 років – команда ДЮСШ м. Покровськ, серед юнаків до 14 років – команда міста Селидового.

Переможців та призерів нагородили кубками, медалями та грамотами федерації регбіліг Донецької області та міського спорткомітету.

За підсумками змагань буде сформована збірна спортсменів Донеччини до 14 років, яка візьме участь у 1 турі чемпіонату України з регбіліг, що відбудеться 21-22 квітня в Рівному.

Поділитись