2018-05-16

Єлизавета Бризгіна: «Дуже приємно здивована умовами, що створені в Бахмуті»

12 травня в складі делегації команди спортивного комітету Державної прикордонної служби України, що завітала на Донеччину в місто Бахмут, була луганчанка Єлизавета Бризгіна, заслужений майстер спорту України, переможниця та призерка чемпіонатів Європи. Її найвище досягнення датується 2012 роком – на Олімпійських іграх у Лондоні вона стала бронзовою призеркою в естафеті 4×100 м, де в складі команди також бігли Христина Стуй, Олеся Повх та представниця Донецької області Марія Рємєнь.

Уперше відвідавши бахмутський стадіон «Металург», що має статус бази олімпійської та паралімпійської підготовки, Єлизавета Бризгіна поділилися власними враженнями.

«Раніше на стадіоні «Металург» у Бахмуті я не була, проте чула дуже багато позитивних відгуків. Моя мати – старший тренер Луганської області з легкої атлетики, і вона часто привозить сюди дітей виступати на відкритих чемпіонатах Донеччини.

Знаю, що в Бахмуті дуже гарна доріжка, а також розуміюче керівництво – фанати своєї справи. Багато спортсменів, які жили в Донецьку, переїхали до Бахмута та продовжують тренування на хорошому рівні в рідному регіоні. Після побаченого на власні очі можу сказати: манеж чудовий, стадіон дуже сподобався. Думаю, нам можна сміливо готуватися тут на всі чемпіонати. Адже, на відміну від багатьох інших місць по Україні, «Металург» – це цілий комплекс для комфортного перебування спортсменів: є умови для проживання, харчування, тренування. Дуже приємно здивована і наявністю сучасного медичного обладнання – наприклад, не всюди є лімфодренажні штани, що дуже добре сприяють відновленню.

Що стосується майстер-класів, які я побачила, – усе організовано на високому рівні, мені дуже сподобалось. Донбас – це мій рідний край. Видно, що люди цінують свою роботу, і відносяться до неї з любов’ю, а діти ретельно готувалися, хвилювалися. Юнаки та дівчата з Луганщини, Донеччини завжди були дуже талановитими, і представники команд цих областей постійно потрапляли в число нагороджуваних на чемпіонатах України. Із цього регіону вийшло багато перспективної молоді, і не тільки в спорті. Нехай зараз і непрості часи, але я бажаю моєму рідному краю лише процвітання. Хотілося, щоб було більше таких місць, закладів, де молодь могла б розвиватися та показувати високі результати.

Щодо особистих планів відзначу, що зараз ми готуємось до змагального сезону, найголовнішим стартом якого є чемпіонат Європи з легкої атлетики в Берліні в серпні. На змагання в естафеті 4×100 м команда України вже відібралась, а боротьба в особистих видах розгорнеться на чемпіонаті України, що пройде в Луцьку».

Поділитись