2018-03-16

Євгеній Отечко – віце-чемпіон України з греко-римської боротьби. Василь Панасюк – з «бронзою»

4-6 березня у місті Кривий Ріг відбувся чемпіонат України з греко-римської боротьби серед юніорів. Найсильніші борці віком до 20-ти років приїхали з усіх куточків країни, щоб позмагатися за право представити нашу державу на чемпіонаті Європи.

У ваговій категорії до 87 кг Донеччину представив боротьби Євгеній Отечко і впевнено дійшов до півфіналу.

У півфіналі вихованцю краматорської школи боротьби дістався чемпіон світу серед кадетів Дмитро Кияшок з Київської області. У цьому двобої Євгеній Отечко спочатку поступався, але проявив характер і спроміглся покласти суперника на лопатки.

Запекла  фінальна ситучка завершилсь з нічийним рахунком (3:3), а за правилом останньої дії Євгеній Отечко став срібним призером чемпіонату України, виконавши норматив майстра спорту України.

Бронзовим призером у ваговій категорії до 72 кг став ще один краматорський борець – Василь Панасюк. Дев’яте місце у категорії до 60 кг посів Данило Цимбал з Краматорська.