2019-09-28

Європейський тиждень спорту на Донеччині

26 і 27 вересня в містах Бахмут і Краматорськ відбулись масові заходи в рамках Європейського тижня спорту.

Вже п’ятий рік поспіль за ініціативи Європейського Союзу проводиться «Європейський тиждень спорту». Вже вдруге участь у ньому взяла Україна, не залишилась осторонь й Донеччина.

З метою популяризації фізичної активності та здорового способу життя, які залишаються одними із головних пріоритетів ЄС та України у сфері спорту, Відділенням НОК України в Донецькій області реалізовано Всеукраїнський проект для дітей та молоді «Dо like OLYMPIANS».

26 вересня в місто Бахмут до вихованців Донецького вищого училища олімпійського резерву ім. С.Бубки  завітали провідні спортсмени регіону та члени Відділення НОК України в Донецькій області. Учасників спортивного свята привітали директор школи вищої спортивної майстерності, член виконкому Відділення НОК України Крістіна Русінова, відповідальний секретар Відділення Дмитро Подопригора. А зірковим гостем стала майстер спорту України з легкої атлетики, чемпіонка Європи, учасниця чемпіонату світу Олена Радюк. Понад 120 вихованців училища долучились до різноманітних активностей з чемпіонкою.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

27 вересня Європейський тиждень спорту продовжився в місті Краматорськ, де учні ЗОШ №5 зустрілись з бронзовою призеркою І Юнацьких Олімпійських ігор Ганною Олександровою. Після привітань від представників Відділення НОК України в Донецькій області майже 50 учнів 4-х класів виконали «запальну руханку з олімпійцем», а також  послухали цікаву розповідь Ганни Олександрової про шлях до перемог і побачили справжні спортивні нагороди. Усі учасники заходу отримали нові знання, позитивні емоції, заряд бадьорості, а також сувеніри з олімпійською символікою.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Варто наголосити, що наразі проводити такі заходи вкрай актуально, оскільки останніми роками превалює фізична пасивність і сидячий спосіб життя.

Поділитись