2023-07-01

Європейські ігри-2023. Марія Тихонова в складі жіночої збірної України з пляжного футболу здобула «срібло»

З 27 червня по 1 липня в польському місті Тарнув у рамках III Європейських ігор відбулися змагання з пляжного футболу, за підсумками яких жіноча збірна України виборола срібні медалі.

Свій внесок у історичний успіх українок зробила спортсменка Донецької області Марія Тихонова, представниця міста Бахмут, яка зіграла всі матчі команди на змаганнях.

На груповому етапі Україна спочатку поступилася Іспанії 4:6, а в другій зустрічі святкувала вольову звитягу 2:1 над Італією. Ці результати дозволили українкам вийти у півфінал, де вони обіграли Португалію з рахунком 3:1, а переможний третій гол забила Марія Тихонова.

У фіналі Україні належало знову зустрітися з Іспанією – до речі, лідером світового рейтингу BSWW. На цей раз українки грали із суперницями на рівних: після основного часу рахунок був 1:1, екстратайм завершився 2:2, але в серії пенальті удача посміхнулася іспанкам.

Ось імена всіх спортсменок збірної України з пляжного футболу – срібних призерок III Європейських ігор: Анастасія Терех, Вікторія Кислова (воротарі), Марія Тихонова, Юлія Дехтяр, Юлія Костюк, Мирослава Випасняк, Олена Кирильчук, Анастасія Кліпаченко, Ірина Дубицька, Ганна Шульга, Ірина Василюк, Таїсія Бабенко (польові гравці).

Відзначимо, що результат Тихонової став найкращим серед 12 представників Донецької області на III Європейських іграх, при цьому багато атлетів показали свій чималий потенціал на майбутні міжнародні змагання.

Світлини – Асоціація пляжного футболу України, НОК України

Поділитись