2018-03-26

Юнацький турнір дзюдоїстів «Хаджиме» у Нікольській спортивній школі

24 березня у приміщені Дитячо-юнацької спортивної школи Нікольського району відбувся відкритий юнацький турнір з дзюдо «Хаджиме» пам’яті майстра спорту, тренера В.С.Кумуржи.

У змаганнях взяли участь команди селищ Ялта, Урзуф, міст Маріуполь, Волноваха, а також спортсмени Нікольської ДЮСШ.

На змаганнях були присутні виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації Володимир Павлішин, голова Нікольської районної ради Василь Мітько, голова ради Громадського об’єднання «Федерація боротьби Куреш і Кураш Донецької області» Микола Тирнахсиз.

Змагання проводились за коловою системою, стінка на стінку, що дало можливість юним дзюдоїстам набути змагальний досвід.

У змаганнях перемогла команда ДЮСШ Нікольського району. Друге місце посіла друга команда ДЮСШ Нікольського району, третє місце посіла команда міста Маріуполь.

Кращу команду нагороджено перехідним пам’ятним кубком, переможців – пам’ятними медалями та дипломами, а призерів – цінними призами.

Турнір організовано з метою розвитку дитячо-юнацького спорту на виконання районної цільової програми розвитку фізичної культури та спорту Нікольського району на 2017-2021 роки.