2018-09-02

Юні боксери Донеччини потренувались і перемогли на всеукраїнських змаганнях «Азовець-2018» у Кирилівці

Протягом 15-30 серпня у смт. Кирилівка (Запорізька область) 15 вихованців Донецької обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з боксу провели навчально-тренувальний збір з боксу і взяли участь у всеукраїнських змаганнях.

Збір проведено з метою підготовки до участі у Х Відкритому всеукраїнському турнірі з боксу «Азовець-2018» пам’яті В.Г. Сердяєва. Протягом десяти днів 15 юних боксерів відповідально тренувались і з 25 по 30 серпня гідно представили на змаганнях свою спортивну школу і Донецьку область.

У ваговій категорії до 56 кг золоту медаль здобув Максим Наумов (тренер – Батіралі Карімов). У вазі до 52 кг переможцем став Владислав Ломакін (тренер – Олександр Швайко). Срібним призером у категорії до 66 кг – Кирило Ломакін (тренер – Олександр Швайко).