2021-08-27

Юні боксери Донеччини – срібні призери чемпіонату Європи в Сараєво

Рекордним на нагороди виявився виступ збірної України на чемпіонаті Європи з боксу серед юнаків та дівчат віком 13-14 років, що відбувся 12-20 серпня в місті Сараєво (Боснія і Герцеговина). 23 із 29 можливих – такий загальний здобуток українців, і три з цих медалей до скарбнички принесли вихованці Донецької обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з боксу.

Спортсмени Донеччини відзначилися «сріблом», команда України завершила змагання із 7 золотими, 9 срібними та 7 бронзовими нагородами на 2 місці в підсумковому заліку серед 25 країн.

У ваговій категорії 42 кг Давид Жигжжавин з міста Маріуполь (тренер Сухебатор Жигжжавин) переміг представників Словенії, Сербії та Вірменії.

Відаді Зейнієв з Покровська (тренер Батіралі Карімов) у ваговій категорії 44 кг був сильнішим за боксерів із Сербії, Румунії та Італії.

У ваговій категорії 70 кг Олександр Третяков з Маріуполя (тренер Андрій Музика) довів свою перевагу над суперниками з Молдови та Вірменії.

Відзначимо, що за 46 років існування Донецької обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з боксу поточний змагальний сезон став найуспішнішим щодо виступів на чемпіонатах Європи. Раніше, у липні, на чемпіонаті Європи з боксу серед юніорів у Тбілісі (Грузія) Ренат Чубревичев став чемпіоном, а Максим Наумов – бронзовим призером. Обидва спортсмени є вихованцями тренера-викладача Батіралі Карімова (відділення міста Покровськ).