2021-08-09

Юні каратисти Донеччини стали учасниками проєкту DO like OLYMPIANS

6 серпня в місті Святогірськ проведено спортивно-масовий захід Всеукраїнського проєкту Do Like OlYMPIANS, ініціатором і засновником якого виступає Національний олімпійський комітет України.

Активно та корисно проходить літній відпочинок у вихованців Донецької обласної федерації карате та відокремленого підрозділу Всеукраїнської громадської організації «Українська асоціація карате» в Донецькій області. Майже 120 спортсменів під керівництвом провідних тренерів беруть участь у навчально-тренувальних та оздоровчих зборах, що тривають на базі відпочинку «Сосенки» в Святогірську.

Не залишились вони і поза увагою представників Відділення НОК України в Донецькій області. Саме в той день, коли уславлений каратист України Станіслав Горуна виборював бронзову нагороду на Іграх ХХХІІ Олімпіади в Токіо, до юних спортсменів завітали представники регіонального осередку НОК України.

Для майбутніх чемпіонів були організовані показові виступи та майстер-класи з їх улюбленого виду спорту карате. Спортсмени охоче переймали навички та вдосконалювали свою майстерність під час тренування з бронзовою призеркою чемпіонату світу з карате JKS Геленою Пархоменко, з чемпіоном світу з карате JKS Єгором Волошиним та багаторазовим чемпіоном України Сергієм Немічевим.

Майже усі учасники заходу відзначили неймовірну вимогливість до себе в тренуванні від керівника відокремленого підрозділу «Української асоціації карате» в Донецькій області, заслуженого тренера України з карате JKS Ігоря Шалаумова. Також інформативною та корисною стала участь гостя із Харкова, багаторазового чемпіона світу з карате, головного тренера з куміте клуба «Bushido» Антона Гідрата.

На згадку про цікаву зустріч та тренування кожен учасник заходу заохочений подарунками від Національного олімпійського комітету України, а чемпіони – сувенірами від регіонального осередку НОК України.

Поділитись