2023-11-23

Юні плавці Донецької області здобули 7 медалей на чемпіонаті України в Броварах

16-18 листопада в басейні «Купава» міста Бровари (Київська область) відбувся чемпіонат України з плавання серед юнаків та юніорів, що зібрав понад 400 учасників із низки регіонів країни.

Від Донеччини на змаганнях виступили вісім спортсменів. У віковій групі юнаки володарями 7 нагород – 3 золотих, 2 срібних та 2 бронзових – стали два вихованці Обласної ДЮСШ з плавання та синхронного плавання, представники Соледарської міської громади.

Вікторія Прончакова перемогла на дистанції 50 м вільним стилем (з результатом 28.39 секунд), посіла друге місце на 100-метрівці вільним стилем (1:03.04 хв.) та третє місце на 100-метрівці на спині (1:11.51 хв.).

Богдан Котенко здобув два «золота» – у плаванні на спині на дистанціях 50 м та 100 м (з результатами 29.66 с та 1:04.24 хв. відповідно), а також відзначився «сріблом» на 50-метрівці вільним стилем (25.40 с) і «бронзою» на 50-метрівці батерфляй (27.84 с).