2021-12-20

Юні спортсмени Донеччини – призери Шкільної бадмінтонної ліги України

2021 рік відзначився вагомим кроком вперед у розвитку бадмінтону Донецької області. Так, у цей час зареєстровано громадську організацію з цього виду спорту, проведено регіональні турніри, спортсмени Донеччини виїжджали на національні змагання, де в непростій конкуренції здобували нагороди.

Черговим досягненням став успішний виступ на Всеукраїнському чемпіонаті «Шкільна бадмінтонна ліга», що за ініціативи Комітету фізичного виховання та спорту МОН і підтримки Федерації бадмінтону України відбувся в Києві 17-19 грудня.

За підсумками відбіркових місцевих змагань, у яких взяли участь 250 школярів із 12 регіонів України, до фінального етапу вийшли 14 команд. Одна з них – це представники Донецької області, вихованці Миколаївського закладу загальної середньої освіти № 3.

Під керівництвом тренера-викладача Дмитра Симоненка дітям із Миколаївки вдалося посісти друге місце в загальнокомандному заліку серед учнів 7 класів. Ось імена срібних призерів чемпіонату України «Шкільна бадмінтонна ліга» 2021 року: Єлизавета Добрянська, Ганна Шубіна та Матвій Мозговий. Додамо, що «золото» в цій віковій категорії дісталося спортсменам Дніпропетровської області, «бронза» – Одеської.

Команди-переможці й призери чемпіонату отримали відзнаки та інвентар для бадмінтону, який стане в пригоді для оновленої програми уроків фізкультури. Усіх учасників нагороджено художньою літературою та призами від партнерів змагань.

Змагання проведено задля подальшого впровадження й реалізації модельної навчальної програми «Фізична культура. 5-6 класи» для навчальних закладів і популяризації бадмінтону серед дітей та молоді.