2018-06-09

Юрій Кожуховський став четвертим на Міжнародному фестивалі триатлону «Dnipro Triathlon Fest»

2-3 червня на Фестивальному причалі міста Дніпро відбувся Міжнародний фестиваль «Dnipro Triathlon Fest 2018 – Кубок Європи з триатлону», в якому взяли участь 600 спортсменів з 25 країн світу.

Ця масштабна спортивна подія, яку організовано в рамках програми мера Бориса Філатова «Дніпро – спортивна столиця», відбулась увосьме. Крім того, вдруге за історію фестивалю триатлону в Дніпрі пройшов Кубок Європи серед професіоналів – «Dnipro ETU Sprint Triathlon European Cup», а також Кубок Європи серед юніорів – «Dnipro ETU Junior Triathlon European Cup».

Змагальну програму фестивалю «Dnipro Triathlon Fest 2018» склали три етапи: плавання, велоперегони та біг. У рамках Кубка Європи учасники подолали спринтерську дистанцію загальною довжиною 25,750 км. Любителі змагалися на олімпійській дистанції 51 км. Найстарший учасник серед любителів – 69-річний отець Миколай.

Донецьку область гідно представив провідний спортсмен Юрій Кожуховський і посів четверте місце серед 11 спортсменів, а також 22 місце в абсолютній категорії, в якій змагалися 82 спортсмени.

Бахмутський спортсмен подолав дистанцію за 1:14.00, при цьому він поліпшив свій минулорічний результат на чотири хвилини.

За підсумками кубкових змагань визначено учасників чемпіонату Європи серед еліти та юніорів. Кубок Європи також є першим етапом відбору на III Юнацькі Олімпійські ігри, які відбудуться в Буенос-Айресі (Аргентина) у жовтні цього року.