2019-09-13

З нагоди Дня фізичної культури і спорту нагороджено кращих діячів сфери фізичної культури та спорту Волноваського району

7 вересня на центральній площі міста Волноваха відбулись святкові заходи з нагоди відзначення Дня міста та Дня фізичної культури і спорту.

Усіх присутніх зі святами привітали: в.о. голови райдержадміністрації Ольга Сидоренко, керівник військово-цивільної адміністрації міста Волноваха Іван Лубінець, помічник народного депутата України Інесса Ян-Косьміна, колективи Волноваського творчого центру молоді і Волноваського районного центру культури та дозвілля.

З нагоди відзначення Дня фізичної культури і спорту нагороджено грамотами, подяками та пам’ятними подарунками кращих діячів сфери фізичної культури і спорту Волноваського району за вагомий внесок в розвиток фізичної культури і спорту.

Нагороджував номінантів Володимир Кононович Міщенко – ветеран спортивного руху району, майстер спорту з важкої атлетики, багаторазовий призер чемпіонатів світу та Європи серед ветеранів, тренер Волноваської районної дитячо-юнацької спортивної школи.

 

 

 

 

 

 

Почесні грамоти Донецької облдержадміністрації отримали:

Євген Нескреба – тренер Волноваської РДЮСШ з гирьового спорту;

Сергій Лісовін – тренер Волноваської РДЮСШ з боксу.

Подяки від Волноваської райдержадміністрації отримали:

Олег Кривцов – директор Волноваської РДЮСШ, тренер з гирьового спорту;

Роман Карпачов – тренер Волноваської РДЮСШ з кікбоксингу;

Василь Лейба – тренер Волноваської РДЮСШ з боротьби греко-римської;

Сергій Четвериков – тренер Волноваської РДЮСШ з гирьового спорту;

Сергій Колоколов – тренер з важкої атлетики обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з важкої атлетики;

Сос Маргарян – приватний підприємець, власник спортивного клубу «Рів’єра».

Поділитись