2018-08-21

За креативне відеозапрошення – олімпійський приз!

8 вересня в Краматорську в парку культури і відпочинку «Сад Бернацького» відбудеться традиційне свято – День фізичної культури і спорту та обласний спортивно-масовий захід «Олімпійський урок».

З 12:00 до 14:00 на території парку будуть організовані спортивні локації, де всі бажаючі зможуть ознайомитися з цілою низкою видів спорту, також будуть проведені масовий легкоатлетичний пробіг, змагання «Дитяча легка атлетика». Мешканці та гості Краматорська стануть не тільки глядачами, а й учасниками уроків від справжніх майстрів!

З нагоди свята Відділення Національного олімпійського комітету України в Донецькій області оголошує призовий відеоконкурс.

Умови: 1) записати короткий відеоролик (тривалістю до 30 секунд) – запрошення на вищезазначений захід 8 вересня; 2) надіслати його до 30 серпня (включно) на електронну адресу konkurs.nocdnua@gmail.com. У відеоролику зазначте свою спортивну мотивацію – до занять конкретним видом спорту, регулярною фізичною активністю або тренувальною роботою. За Вашою згодою, відеоролик буде розміщений на сторінці https://www.facebook.com/nocdnua/.

Авторів кращих робіт визначить експертна комісія. Якщо переможці конкурсу будуть особисто присутні на майбутньому святі в Краматорську, то отримають призи з олімпійською символікою серед інших нагороджених!

Поділитись