2019-08-05

Збірна України здобула перемогу в Сербії на міжнародному турнірі з регбіліг «Belgrade Trophy U-18»

З 2 по 4 серпня в місті Белград (Сербія) відбувся міжнародний турнір з регбіліг «Belgrade Trophy U-18», переможцем якого стала збірна команда України U-18 під керівництвом тренера Ігоря Юркіна (м. Покровськ).

Спочатку українці здобули впевнену перемогу у стиковому матчі над другою збірною Сербії з рахунком 44:0. У фіналі нашим хлопцям протистояла перша збірна Сербії, яка у стиковому матчі здолала збірну Боснії і Герцеговини.

Фінальний матч видалався дуже напруженим, більшість ігрового часу українцям довелося відпрацьовувати у захисті. Але їм вдалося не тільки вдало захищатися, а й результативно атакувати. У підсумку маємо перемогу збірної України з рахунком 32:10. Кубок «Belgrade Trophy U-18» та золоті медалі їдуть в Україну!

Слід зазначити, що у складі збірної України перемогу здобули спортсмени з Донецької області: Віталій Пучков (капітан збірної) з Покровська та Євген Черних з Українська.

Додамо, що турнір у Белграді є етапом підготовки до кваліфікації до чемпіонату Європи з регбіліг U-19 2020 року в Італії. Щоб потрапити на Євро-2020, збірній України треба ще здолати збірну Туреччини. Матч відбудеться 31 серпня у Стамбулі.

Поділитись