2018-02-24

«Зимовий м’яч» у селидівському Палаці спорту «Авангард»

17 лютого в спортивному залі Дитячо-юнацької спортивної школи м. Селидове, що у Палаці спорту «Авангард», відбувся відкритий міський турнір з футзалу «Зимовий м’яч» серед дитячих аматорських команд.

У змаганнях взяли участь п’ять команд з міст Селидове, Вугледар, Покровськ, Курахове, приблизно 50 юних спортсменів. Організаторами змагань виступили виконком Селидівської міської ради, відділ з питань фізичної культури та спорту, ДЮСШ м. Селидове.

Турнір відкрив начальник відділу з питань фізичної культури та спорту Селидівської міської ради Сергій Горбунов, який привітав юних спортсменів від імені Селидівського міського голови Віктора Ремізова. Перемоги, спортивної удачі та міцного здоров’я учасникам також побажала тренер-викладач з футболу Анжела Скаба.

Показові виступи глядачам подарували спортсменки відділення аеробіки ДЮСШ м. Селидове. За результатами запеклої боротьби міста розподілилися таким чином: перше місце – ДЮСШ м. Селидове, друге місце – ДЮСШ м. Вугледар, третє місце- МЦФЗН «Спорт для всіх» м. Покровськ.

Призери змагань отримали медалі і грамоти від виконкому Селидівської міської ради, солодкі подарунки від приватного підприємця Сергія Мірзаєва. Кращі гравці кожної команди отримали пам’ятні статуетки.

Поділитись