2020-02-24

Змагання з волейболу серед дівочих команд Костянтинівки

З 17 по 21 лютого у місті Костянтинівка, на базі ЗЗСО №1, пройшли змагання з волейболу серед команд дівчат усіх закладів освіти міста.

Тринадцять команд, які взяли участь у спортивних баталіях, показали гідну майстерність та бажання перемогти, продемонстрували згуртованість своїх команд, чудові фізичні та психологічні якості.

За перемогу у фінальній частині змагалися чотири команди освітніх закладів: ЗЗСО №1, ЗЗСО №3, ЗЗСО №6, НВК «Ліцей із ЗОШ І-ІІІст.».

Запекла боротьба на майданчику й напружені емоції серед вболівальників панували в спортивній залі до останніх хвилин гри.

За підсумками проведеного турніру перемогла команда ЗЗСО №6, друге місце посіла команда НВК «Ліцей із ЗОШ І-ІІІст.», третє місце – ЗЗСО №3.

Переможців та призерів змагань нагороджено медалями від міського відділу культури та грамотами управління освіти.

Змагання проведено з метою зміцнення здоров’я, розвитку волейболу, активізації фізкультурно-оздоровчої роботи.