2019-03-23

Зональні обласні змагання «Шкільна волейбольна ліга України» прийняв Слов’янськ

20 і 21 березня в місті Слов’янськ, у спортивному корпусі Донбаського державного педагогічного університету, відбулися зональні обласні змагання в рамках Всеукраїнського турніру «Шкільна волейбольна ліга України» серед юнаків та дівчат (2005 та 2002 р.н.).

У віковій категорії 2005 р.н. та молодше серед дівчат змагалися дві команди: команда м. Лиман та команда м. Краматорськ, де перемогу здобула команда міста Лиман, яка буде грати у фінальній частині обласних змагань.

У віковій категорії 2002 р.н. та молодше серед дівчат зустрілися шість команд: команда ЗОШ №4 м. Слов’янськ, ЗОШ №4 м. Краматорськ, команда м. Дружківка, команда смт. Зарічне та команда с. Привілля. У напруженій боротьбі перемогу та місце у фінальній стадії Всеукраїнських змагань здобула команда краматорської ЗОШ № 4.

У віковій категорії 2005 р.н. та молодше серед юнаків взяли участь дві команди: ЗОШ №4 м. Слов’янськ і команда з м. Лиман. У цих  змаганнях юнаки з Лиману святкували перемогу та одержали право змагатись у фіналі.

У віковій категорії 2002 р.н. та молодше серед юнаків за перемогу боролися вісім команд: команда ЗОШ №3 Миколаївка; команда ЗОШ №5 Слов’янськ; команда с. Привілля; команда ЗОШ №4 м. Краматорськ; команда м. Лиман, команда с. Тверське; команда с. Михайлівка; команда м. Дружківка. За результатами ігор у фінальному двобої зустрілися команди ЗОШ №4 м. Краматорськ та команда м. Лиман, де з мінімальною перевагою перемогу святкувала команда учнів ЗОШ №4 м. Краматорськ.

Поділитись