2019-03-25

Зональний обласний етап змагань «Шкільна волейбольна ліга України» в Бахмуті серед команд 2002 і 2005 р.н.

19 і 20 березня в місті Бахмут, в ігровому залі спорткомплексу «Металург», відбувся зональний обласний етап змагань «Шкільна волейбольна ліга України» серед команд дівчат та юнаків 2002, 2005 рр.н.

Путівку до фінального етапу обласних змагань отримують тільки команди-чемпіони зонального етапу.

У впертій боротьбі шістьох команд дівчат 2002 р.н. перемогу в зональному етапі здобули волейболістки ЗОШ №10 м. Бахмут, обігравши команди міст Константинівки, Сіверська, Часів Яру, а також дві команди Константинівського району. Серед дівочих команд 2005 р.н.  путівку до  фіналу вибороли дівчата з Соледару, обігравши команди Бахмута та Константинівського району (Іллінівська  ОТГ та Софіївки).

 

 

 

 

 

Серед команд юнаків боротьба була також гострою та напруженою. Команди 2002 р.н. з міст Константинівка, Сіверськ, Часів Яр, Бахмут, Торецьк,  Константинівського району (Іллінівська ОТГ) поступилися волейболістам  НВК Софіївки (Константинівський район). А у змаганні волейболістів 2005 р.н. кращою стала команда ЗОШ №5 м. Бахмут, яка випередила команди з Констянтинівського району (Іллінівська  ОТГ, Софіївка) і ЗОШ №1 м. Сіверськ.

Поділитись