2018-03-28

Борчиня Донеччини Тетяна Профатілова – знову краща в Україні

27 березня в місті Южне Одеської області стартували змагання чемпіонату України з боротьби вільної серед юніорів та юніорок 1998-2000 років народження.

У перший день переможців та призерів визначали дівчата всіх вагових категорій, і в активі спортсменок Донецької області опинилося 4 медалі: золота, срібна та дві бронзові.

Яскравим став виступ у ваговій категорії 50 кг Тетяни Профатілової з Торецька, підопічної тренерів Григорія Шепелєва та Олега Нікіфорова. Володарка «золота» чемпіонату України серед кадетів, що 6-8 березня приймав Бахмут, Тетяна продовжила переможну ходу в Южному. Спочатку вона стала сильнішою в протистоянні з представницями Львівщини Едітою Чемердовською та Аліною Сівак (які на рік старше), а у вирішальній сутичці підтвердила свою перевагу над суперницею по бахмутському фіналу Марією Винник.

Срібну медаль у ваговій категорії до 57 кг здобула Лоліта Волошина зі Слов’янська (тренери Сергій Слєпушкін, Віктор Леончук).

Бронзовими призерками стали: у категорії до 55 кг – Катерина Піскарьова з Торецька (тренери Олег Нікіфоров, Григорій Шепелєв), у категорії до 59 кг – Валерія Одінцова з Бахмута (тренери Андрій та Максим Єфремови).

Услід за дівчатами в боротьбу за нагороди чемпіонату України вступили хлопці, які змагатимуться 28-29 березня.