2019-10-10

Донеччина обрала кращих спортсменів та тренерів вересня 2019 року

По закінченню вересня 2019 року за підсумками виступів представників Донецької області на всеукраїнських і міжнародних змаганнях визначено кращих спортсменів та тренерів місяця за трьома категоріями: з олімпійських, неолімпійських видів спорту, видів спорту серед осіб з інвалідністю.

1) Олімпійські види спорту:

Кращий спортсмен – Бережна Аліна (у дівоцтві – Махиня), заслужений майстер спорту України з вільної боротьби, срібна призерка чемпіонату світу з жіночої боротьби.

Кращий тренер – Веремієнко Олександр Миколайович, заслужений тренер України з вільної боротьби, особистий тренер Аліни Бережної.

2) Неолімпійські види спорту:

Кращий спортсмен – Грищенко Каміла, кандидат у майстри спорту України з шахів, чемпіонка світу з шахів серед дівчат до 18 років (рапід та бліц), переможниця командного чемпіонату світу з шахів серед школярів.

Кращий тренер – Корницький Андрій Миколайович, тренер-викладач Донецького обласного шахового клубу ім. О.Момота, особистий тренер Каміли Грищенко.

3) Види спорту серед осіб з інвалідністю:

Кращий спортсмен – Трусов Андрій, майстер спорту України міжнародного класу з плавання, переможець, срібний та бронзовий призер чемпіонату світу з плавання серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату, рекордсмен світу.

Кращий тренер – Казначеєва Світлана Михайлівна, заслужений тренер України з плавання серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату, особистий тренер Андрія Трусова.

Поділитись

День фізичної культури і спорту в Мангушському районі відзначили низкою змагань
На першості з легкої атлетики перемогли студенти Маріупольського будівельного коледжу
Олімпійський тиждень у Покровську