2017-10-13

Футбольна прем’єра «Давай, грай!» у Добропіллі

Перший футбольний турнір «Давай, грай!» у Добропіллі відбувся 7 жовтня. На майданчиках зі штучним покриттям біля навчально-виховного комплексу №4 позмагалися вісім команд, це приблизно сотня хлопчиків та дівчат. У віковій категорії до 10 років перемогла команда «Донбас» (тренер Сергій Погорєлов), до 12 років — «Кроти» (тренер Аліна Сологуб).

У Добропіллі проект «Давай, грай!» реалізується у співробітництві міської ради, футбольного клубу «Шахтар» (Донецьк) та компанії ДТЕК. З травня цього року школярі тричі на тиждень натхненно тренувались під керівництвом тренерів-волонтерів проекту. І ось настав час продемонструвати набуту майстерність.

Діти грали енергійно і динамічно. Маленькі футболісти створювали такі моменти, що у присутніх перехоплювало подих. Поки дві команди змагалися на одному майданчику, на сусідньому решта футболістів розігрівалась та відпрацьовувала технічні прийоми.

Дуже приємною для гравців була підтримка вболівальників, а глядачів зібралось багато. Особливий переможний настрій створювали учні НВК №4, які задіяли не тільки бадьорі кричали, а й футбольні дудки та тріскачки.

За підсумками турніру маємо такі результати.

У віковій категорії до 10 років перемогла команда «Донбас» (тренер Сергій Погорєлов), до 12 років — «Кроти» (тренер Аліна Сологуб).

Друге місце в категорії 10 років посіла команда «Терикон» (тренер Олексій Гришин), до 12 років — «Гірники» (тренер Олександр Телендій).

Третє місце в категорії 10 років посіла команда «Шахтар» (тренер Олександр Телендій), до 12 років — «Вуглик» (тренер Сергій Погорєлов).

На четвертих місцях опинились «Шнурки» (тренер Аліна Сологуб) та «Олімпік» (тренер Олексій Гришин).

Звання кращих гравців турніру отримали Данило Незімов («Шнурки») та Віктор Мартиненко («Кроти»), звання кращих воротарів — Данило Корнієнко («Терикон») та Артем Перетятько («Кроти»).

Усіх присутніх на церемонії нагородження привітали заступник добропільського міського голови Олексій Галицький і генеральний директор ДТЕК «Добропіллявугілля» Юрій Чередниченко.

Поділитись

Всесвітній день дзюдо спортсмени Донеччини відсвяткували на татамі в Слов’янську
Вітаємо з днем народження!
У змаганнях з настільного тенісу Спартакіади Костянтинівки перемогла команда індустріального техніку...