2018-06-11

«Колосята» представили Донецьку область на фінальному етапі футбольних змагань «Шкіряний м’яч» у Славуті

6-8 червня у місті Славута (Хмельницька область) відбувся фінальний етап першості України з футболу на призи клубу «Шкіряний м’яч» серед команд U-11 (сезон 2018 року).

З 8 000 команд, які стартували з усієї України, до фіналу ювілейного 20-го розіграшу, дісталися вісім кращих команд України!

Група А:

НВК ліцей «Успіх» м. Славута Хмельницької області (ДЮСШ м. Славута);

Гімназія № 237 м. Київ (FK «Dobro»);

Новодмитрівський НВК Костянтинівський район Донецької області;

НВК колегіум № 15 Миколаївська область (ДЮСШ м. Первомайськ).

Група В:

ЗОШ № 73 м. Львів (ФК «Карпати» м. Львів);

ЗОШ № 9 Чернігівська область (ДЮСШ м. Ніжин);

ЗОШ № 1 Полтавська область (ФК «Кремінь» м. Кременчук);

ЗОШ № 27 м. Чернівці (ФК «Буковина» м. Чернівці).

Результати матчів. Група А. Перший тур: Славута – Костянтинівський район – 1:1;Київ – Миколаївська область – 0:0. Другий тур: Костянтинівський район – Миколаївська область – 2:0; Київ – Славута – 1:1. Третій тур: Київ – Костянтинівський район – 1:0; Славута – Миколаївська область – 1:0.

Перед останнім туром нашу команду для виходу в фінал влаштовувала нічия, але за півтори хвилини до кінця гри «колосята» пропустили вирішальний гол, і цей роковий удар перекреслив сподівання на перемогу в фіналі.

У групі В впевнену перемогу здобули ФК «Карпати» м. Львів, вони ж стали переможцями фіналу і представлятимуть Україну на міжнародній арені.

Команда Костянтинівського району продемонструвала на турнірі гідний рівень гри, що підтверджує перемога в стиковому матчі з ФК «Кремінь» (Кременчук) – 1:0.

Юні футболісти Донеччили отримали призи в індивідуальних номінаціях. Павло Ковтун – приз кращого гравця фінального етапу. А Данило Кузьмич здобув дві перемоги в конкурсах з техніки гри: жонглювання м’яча – 305 раз за три хвилини, удари на дальність – 44 метри.

Тренери команди Костянтинівського району щиро подякували організаторам фінального етапу за теплий прийом.