2018-06-01

Привітання Віктора Ремського з Днем захисту дітей

Дорогі діти!

Від імені олімпійської родини Донеччини щиро вітаю вас зі світлим святом – Міжнародним днем захисту дітей!

Дитинство є кращим періодом у житті людини, адже воно сповнено яскравих сонячних днів, цікавих експериментів, перших знань, перемог. Цей прекрасний час залишає в душі кожного відголосок теплих  спогадів, які протягом усього життя допомагають долати перешкоди й негаразди.

Чи не найголовніші завдання сьогодення – створення умов, які сприятимуть розкриттю потенціалу дитини, захист її від гіркоти розчарувань і зневіри.

Ми маємо докласти чимало власних зусиль, щоб забезпечити всебічний гармонійний розвиток підростаючого покоління, та щиро подякувати педагогам, тренерам – тим, хто завжди поруч із дітьми, піклується про них та допомагає твердо стати на ноги.

Дорогі хлопчики і дівчатка, ми пишаємось вашими першими успіхами, віримо у ваші подальші перемоги і хочемо в майбутньому бачити вас здоровими, розумними, щирими і впевненими у власних силах!

Творіть, здобувайте нові знання, розвивайте свої здібності, досягайте бажані вершини і будьте гідними громадянами України, яскравими представниками рідного краю!

 

Голова Відділення НОК України
в Донецькій області, заступник голови
Донецької облдержадміністрації
Віктор Ремський

Поділитись

Найсильніша жінка планети – Ольга Лящук
Лиман прийняв чемпіонат і Кубок Донецької області з велоспорту на шосе серед юнаків і дівчат
Ольга Саладуха здобула «бронзу» на чемпіонаті Європи в Глазго