2019-06-07

Роман Літвінов – бронзовий призер чемпіонату Європи з боксу серед юніорів у Румунії

З 24 травня по 2 червня в румунському місті Галац відбувся чемпіонат Європи з боксу серед юніорів та юніорок, де звання кращих виборювали спортсмени 2003-2004 років народження із 35-ти країн.

Донеччину в складі збірної команди України успішно представив Роман Літвінов з Покровська, вихованець Донецької обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з боксу, спортсмен змінного складу відділення боксу ШВСМ (тренери Батиралі Карімов, Сухебатор Жигжжавин). До свого активу, у якому низка золотих нагород чемпіонатів України, «бронза» чемпіонату Європи-2017 серед юнаків та перемога на Всесвітній Гімназіаді-2018, Роман додав бронзову медаль чемпіонату Європи-2019.

У ваговій категорії до 50 кг наш боксер спочатку зустрівся з грузином Сабою Ткебучавою – своїм нещодавнім суперником по фіналу V міжнародного турніру на призи Сергія Данильченка, і знову виявився кращим. Ще одну впевнену перемогу з рахунком 5:0 Роман здобув у бої з представником Азербайджану Зауром Гахрамановим.

У третьому, півфінальному поєдинку, суперником Літвінова став Олексій Стародубцев з Росії, і, на жаль, судді визнали кращим не українця – 3:2 (29:28, 30:27, 30:27, 27:30, 28:29).

Додамо, що всього в доробку збірної України на чемпіонаті Європи в Галаці виявилось 13 медалей (2 «золота», 3 «срібла» і 4 «бронзи» здобули юніори, 4 «бронзи» – юніорки) та 3 місце в загальнокомандному заліку.

Поділитись

Кубок з волейболу серед студентів у Дружківці
Перші змагання в житті найменших плавців ДЮК «Дельфін» Бахмута
НОК обговорив шляхи розвитку олімпійського руху в регіонах