2018-05-13

Соледар прийняв чемпіонат Донецької області з волейболу серед дівочих команд

3-6 травня у Соледарі відбувся чемпіонат Донецької області з волейболу серед дівчат 2006 р. н. і молодше.

У змаганнях взяли участь команди «Артемсіль» м.Соледар, КДЮСШ м. Сіверськ Бахмутського  району, «Спорт для всіх» м. Курахове, ДЮСШ  м. Покровськ, КДЮСШ №1 м. Бахмут, ДЮСШ м. Родинське.

Протягом чотирьох днів дівчата зіграли за коловою системою. Беззаперечним лідером турніру стала команда  КДЮСШ №1 міста Бахмут. Вихованки Олени Дробитько подолали турнірну дистанцію без жодної програної партії, набрали 12 очок і здобули «золото» чемпіонату області.

Срібними призерками стали дебютантки – команда ДЮСШ м. Покровськ (тренер-викладач Ірина Оберемок), бронзовими призерками – волейболістки міста Соледар.

Кращі команди нагороджено грамотами департаменту сім’ї, молоді та спорту Донецької облдержадміністрації.