2018-04-17

Станіслав Оліферчик і Ніка Шурда – переможець і призерка Кубку України зі стрибків у воду

10-15 квітня в Києві, у Центрі спорту «Ліко», відбувся відкритий Кубок України зі стрибків у воду «TEAM EVENT». У змаганні взяли участь команди з десяти країн Європи, які делегували 95 кращих своїх спортсменів.

Половина учасників Кубку України є представниками нашої країни, половина – спортсмени Білорусі, Великобританії, Вірменії, Грузії, Італії, Литви, Фінляндії, Швейцарії, Швеції.

У європейську еліту стрімко увірвався віце-чемпіон континенту Станіслав Оліферчик з Маріуполя. У змаганні змішаних пар на триметровому трампліні Оліферчик і Вікторія Кесарь (Запорізька область) здобули «золото» (307.20). Срібними призерами у міксті стали представники Італії – Елена Берточі та Майкл Верзотто (275.34), бронзовими –  Діана Шелестюк і Антон Рульов з Миколаївської області (261.84).

На одній медалі маріупольський спортсмен не зупинився і наступного дня став срібним призером в індивідуальних змаганнях на метровому трампліні (399.45). Найкращим у цій дисципліні став Олег Колодій з Луганської області (411.60), а третє місце посів стрибун з Великобританії Ентоні Хардінг (370.65).

Станіслав Оліферчик розповів, що у парі з Вікторією  Кесарь вони взяли переконливий реванш у італійського дуету, який торік на чемпіонаті Європи не дозволив українцям стати чемпіонами континенту. Результат у 307.20 балів є рекордним для нашого дуету. Ще один рекорд – особистий – Станіслав встановив у стрибках з метрового трампліну, де він став срібним призером, – 399.45 балів.

У синхронних стрибках серед жінок з 10-метрової вишки кращими стали представниці Італії – Ноемі Баткі і Чіара Реллачані (303.66). Срібні нагороди виборов дует з Донецької та Луганської областей – Ніка Шурда і Віолета Сверчкова (229.79). Бронзові –Юлія Тіхая і Каріна Масюк з Білорусі (210.81).

Зовсім трохи маріупольскій спортсменці не вистачило до медалі в індивідуальних змаганнях, де Ніка Шурда посіла четверте місце.

У загальнокомандному заліку Кубку України збірна команда нашої країни посіла перше місце.