2018-06-27

У Миколаївці відкрили новий спортивно-оздоровчий комплекс

27 червня в місті Миколаївка відбулось урочисте відкриття спортивно-оздоровчого комплексу «Енергетик».

Мешканців об’єднаної територіальної громади з появою нового об’єкту привітали директор департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації Володимир Мицик, голова Миколаївської міської громади Олена Цикунова та директор ПАТ «Донбасенерго» Слов’янської ТЕС Валерій Черепій.

«Передаю щирі слова вітання від голови Донецької обласної державної адміністрації Олександра Куця. Новий спорткомплекс на сьогоднішній день можна вважати найсучаснішим на Донеччині, і ми сподіваємось, що з нього вийдуть нові зірочки спорту. Бажаємо, щоб кожен відвідувач цього комплексу знайшов собі вид спорту та заняття до душі», — сказав Володимир Мицик.

Володимир Мицик подякував ПАТ «Донбасенерго» за значний внесок у розвиток спорту в регіоні, популяризацію здорового способу життя. Так, окрім комплексу «Енергетик», у Миколаївці планується збудувати манеж для міні-футболу та провести реконструкцію легкоатлетичного стадіону «Авангард». Також підприємство виступає спонсором футбольного клубу «Авангард» (Краматорськ) та гандбольної команди «Донбас», яка здобула бронзові медалі в Суперлізі чемпіонату України сезону 2017/2018 і представлятиме Донецьку область на європейській арені.

На базі спортивно-оздоровчого комплексу «Енергетик» в Миколаївці будуть культивуватися футбол, баскетбол, волейбол, теніс, бадмінтон, бокс, дзюдо, самбо, айкідо. Басейн, який має розміри 25х13,5 м (5 доріжок), дозволяє проводити навчально-тренувальні збори з плавання, синхронного плавання, водного поло. Також комплекс має просторий фітнес-зал, дитячу кімнату, сауну, масажний кабінет.

Будівництво спорткомплексу, що розташований по вул. 50-річчя Слов’янської ТЕС, тривало з травня 2013 року по лютий 2018 року. Фінансування робіт відбувалось за кошти ПАТ «Донбасенерго». Загальна вартість проекту склала близько 58 млн. грн.

Поділитись

Рахунок на табло. ГК «Донбас» - «Портовик» - 36:21. ФК «Авангард» - «Дніпро-1» - 1:2
Юні спортсмени Донеччини здобули 7 нагород на всеукраїнських змаганнях з сучасного п’ятиборства в Ки...
Змагання з волейболу серед команд хлопців Костянтинівки