2018-03-14

13-річна боксерка Донеччини перемогла на міжнародному турнірі в Надвірній та претендує на участь у чемпіонаті Європи

З 5 по 11 березня в місті Надвірна Івано-Франківської області пройшов міжнародний турнір з боксу серед жінок «Кубок Карпат» за участю представниць Казахстану, Туреччини, Молдови та, звичайно ж, господарів – збірної України. Участь у змаганнях брали вікові категорії «жінки», «молодь», «юніорки», «дівчата».

Серед дівчат у ваговій категорії 57 кг Донецьку область успішно представила 13-річна спортсменка з Костянтинівки Єва Єриш, вихованка тренера Дениса Харькіна.

Єва провела два поєдинки, які завершила достроковими перемогами. Спочатку вона в першому раунді здолала спротив чемпіонки України 2017 року Анастасії Тихоненко (Запорізька область), а в наступному бою тріумфувала в другому раунді – у протистоянні з Марією Пасевич (Волинська область).

Зазначимо, що Єриш прийшла в секцію боксу 5 місяців тому, і за цей час встигла здобути «золото» чемпіонату України, що проходив 5-11 лютого в Рівному. Після перемоги в Надвірній спортсменка Донеччини лише підтвердила своє право взяти участь у чемпіонаті Європи, що відбудеться в травні в Болгарії.

Також у ваговій категорії до 54 кг серед дівчат Донеччину представила спортсменка з Миколаївки Вероніка Кібальник, вихованка тренера Дмитра Литвиненка. У першому поєдинку вона виграла у Анни Єсипенко (Волинська область), а в другому поступилася дворазовій чемпіонці України Софії Цепотан (Одеська область). Таким чином, до «срібла» чемпіонату України в Рівному Вероніка додала срібну медаль турніру «Кубок Карпат».