2020-04-06

6 квітня – Міжнародний день спорту на благо розвитку та миру

6 квітня у світі відзначається Міжнародний день спорту на благо розвитку та миру, який започатковано в 2013 році Організацією Об’єднаних Націй разом з Міжнародним Олімпійським Комітетом.

Україна щороку активно долучається до відзначення цього свята, розуміючи, що спорт має унікальну силу для того, аби сприяти об’єднанню людей навколо миру, дружби та розвитку.

Цього року численна кількість українських спортсменів і прихильників здорового способу життя вчергове показала білу картку на знак миру та спокою в світі.

«Як спортсмен, як чемпіон спорту ЮНЕСКО, я добре знаю цінність спорту. Спорт дав мені дуже багато, дав можливість відкривати світ і надав мені найбільшу цінність – збудувати дружбу з моїми друзями. І, звичайно, ми знаємо, що спорт об’єднує людей, сприяє миру та будує глобальну дружбу. Я приєднуюся до кампанії #WhiteCard, яка символізує єдність та солідарність людей через спорт. Живіть в мирі! Будьте сильними! Спорт унікальний! Насолоджуйтесь спортом!» – наголосив президент Національного олімпійського комітету України, Олімпійський чемпіон Сергій Бубка, вітаючи спортивну спільноту зі святом.

Дякуємо усім, хто долучився! Бережіть себе! Будьте здорові та спортивні!

Поділитись