2018-01-30

Легкоатлети Донецької області вдало відкрили національний змагальний календар-2018

27-28 січня у Сумах відбувся перший національний старт зимового сезону – командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Збірна Донецької області посіла четверте місце командного заліку, а також шосте у чемпіонаті багатоборців.

Чемпіоном України у стрибках у довжину став Ігор Гончар (7.53 м), на 800-метрівці перемогла Наталія Пироженко (2:08.74), а в потрійному стрибку – Ганна Красуцька (13.33 м).

Гарний результат у бігу на дистанції 400 м продемонстрував Олексій Поздняков (48.20 с) і посів друге місце. Андрій Аліксійчук здобув бронзову медаль у бігу на 1500 м (3:52.50). У секторі  потрійного стрибка Олександр Малосілов став срібним призером (15.56 м).

На дістанції 60 м Вікторія Ткачук посіла третє місце (7.63 с). Катерина Попова стала третьою у стрибках у довжину (6.07 м). Бронзовою призеркою у стрибках з жердиною стал Ганна Шелех (3.70 м).

В естафетному бігу 200+400+600+800 м перемогла команда Донецької області у складі Олена Радюк, Аліна Логвиненко, Вікторія Ткачук, Лілія Лобанова (5:11.93).

У командному заліку збірна Донецької області набрала 392 очки і стала четвертою серед 26-ти команд. Легкоатлети Донеччини пропустили вперед команди Дніпропетровської (571), Харківської (439) і Київської областей (415).