2017-11-08

Баскетболісти Краматорська, Дружківки і Маріуполя стартували в першій лізі чемпіонату України

28-29 жовтня розпочались змагання ХХVІІ чемпіонату України з баскетболу серед чоловічих команд першої ліги. На старт вийшли 27 клубів, які  розподілено на чотири територіальні групи, і серед них є три колективи Донеччини: БК «Дружківка», МБК «Краматорськ» і МБК «Маріуполь»-2.

У стартовому турі баскетболісти Краматорська і Дружківки зустрілись в спортзалі загальноосвітньої школи №16. В першому матчі команда Олега Сосоя впевнено перемогла дружківчан з рахунком 88:73. Найвищу результативність продемонстрували Данило Маляренко («К.») – 27 очок,  Дмитро Поповський («Д.») – 19.

Наступного дня дружківчани розпочали краще і до перерви передували – 22:33 на користь гостей. Але якісні настанови тренера і воля до перемоги краматорців дались взнаки. По перерві гри вихованці ДЮК ФП-2 переломили хід гри на свою користь і перемогли з рахунком 57:48. Найрезультативнішими гравцями матчу стали Данило Маляренко («К.») – 20  очок, Владислав Фокін («Д.») – 15.

Відродження великого баскетболу в місті Краматорськ відбулось завдяки підтримці місцевої влади і АТП 11410.

Молодіжна команда МБК «Маріуполь» у Палаці спорту «Новатор» двічі здолала дніпровську команду «Дніпро-3 – СДЮСШОР №5 – ДВУФК». У першому матчі азовці перемогли з рахунком 92:86 (найрезультативніші: Артем Шаванов («М.») – 15 очок, Павло Бондаренко «Д.» – 22). У другому – 80:62 (Іван  Говор («М.) – 19 очок, Павло Трет’яков («Д.») – 14).

Другий тур (11-12 листопада) краматорці пропускають, дружківчани зіграють у Дніпрі, а маріупольці – у Харкові.